Bydlení inspirované Toskánskem

Učarovalo vám italské Toskánsko proslulé svojí neopakovatelnou atmosférou, nádhernou přírodou, vinicemi, ale také specifickou architekturou, která láká zájemce z celého světa k pořízení druhého bydlení právě v této nádherné oblasti Itálie.

Pokud si pohodovou toskánskou atmosféru chcete užívat i doma, v srdci Evropy, máme pro vás tip na unikátní dům postavený v architektonickém stylu inspirovaným právě Toskánskem. V případě domu Rodina PLUS FM104-146 B se jedná o luxusní bydlení za rozumnou cenu, protože došlo k využití dřevostavby jako základu domu.

Dům nabízí velkorysých 270 metrů čtverečních obytné plochy. Obytná, jídelní a kuchyňská část je v přízemí propojena v jeden celek, díky čemuž dům působí vzdušným a příjemným dojmem. V přízemí nechybí ani samostatná bytová jednotka sestávají z ložnice, šatny a koupelny, kde je možné ubytovat návštěvy, nebo třeba jako pracovnu nabízející klid nerušený ostatním děním v domě.

V prvním patře si můžete užívat chvilky relaxace ve wellness koupelně, kterou je možné zařídit zcela podle představ majitele. Dále jsou k dispozici tři prostorné ložnice. Venkovní posezení si můžete dopřát na jednom ze dvou balkonů.

Díky použití moderních stavebních technologií a energeticky úsporných tepelných zařízení jsou provozní náklady domu, i přes jeho velikost, na velmi nízké úrovni.

Pokud chcete atmosféru středomoří podtrhnout i v interiéru, bude nejlepší při zařizování domu využít služeb bytového architekta, který vám se vším poradí. Vhodné jistě bude použití především teplých barev, které spolu s dekoracemi dotvoří styl celého interiéru. Kus Toskánska tak bude součástí vašeho domova již napořád.