Úchvatná vila v první linii u moře poblíž Trogiru

Elegantní vila v první linii u moře v atraktivní lokalitě chorvatského Trogiru. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Plně zařízená vila, jejíž součástí je i posilovna, sauna, vířivka a infinity pool s výhledem na moře. Zajímavá investiční příležitost.

Elegantní vila u Trogiru, nádherného historického města zapsaného na seznamu UNESCO je postavena přímo u moře. Mezinárodní letiště je vzdálené pouhých 15 kilometrů, dobře dostupné i autem.

Pozemek má rozlohu 400 metrů čtverečních a nachází se na něm upravená zahrada s krytou jídelnou, grilem, bazénem a parkováním pro několik aut.

Vila nabízí obytné prostory 240 metrů čtverečních, které jsou rozdělené do tří pater. Dohromady je k dispozici pět ložnic a pět koupelen. Čtyři velké ložnice mají vlastní koupelny a vstup na terasu s nádherným výhledem. Kuchyně s jídelním stolem, prostorný obývací pokoj, posilovna, sauna s koupelnou, vířivka a infinity pool s dech beroucím výhledem na moře.

Díky fantastické poloze hned u moře a blízkosti ke všem nezbytnostem, je tato vila opravdu mimořádnou investiční příležitostí, která může sloužit jako druhý domov pro vaši rodinu nebo jako nájemní dům. Vila je plně zařízená a klimatizována a není potřeba další investice do rekonstrukce.

Pokud vás tato vila zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: SB20156 nebo si přečtěte více o segmentu luxusních nemovitostí v Chorvatsku.