Itálie: Dům na prodej u jezera Como

Jezerní oblast na severu Itálie je atraktivní rezidenční oblastí. Pokud toužíte po bydlení s výhledem na jezero, přinášíme vám tip na dům snoubící moderní prvky s užitím tradičních materiálů.

Dům je situovaný v obci Ossuccio. Slunné místo skýtá nádherné výhledy na jezero Como a ostrov Comacina. Stavba prošla pečlivou renovací při které byl použit původní kámen z 12. století.

V přízemí se nachází útulná klenutá kuchyň s krbem, velká veranda a koupelna. Po schodišti se nechá sejít do sklepa a k parkovacímu místu. Z úžasné panoramatické terasy s vířivkou a posezením j možné si užívat výhledy na okolí..

V prvním patře je světlý obývací pokoj s krbem, balkonem a koupelnou. Ve druhém patře jsou 3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu s vířivkou. K dalším dvěma ložnicím náleží koupelna se sprchovým koutem. Nemovitost se prodává včetně kompletního vybavení nejvyšší kvality.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: ME19914.