Dubaj: vila pro náročné v exkluzivní lokalitě

Hledáte letní sídlo v takzvaně teplých krajích nebo plánujete trvalý přesun do míst s celoročně klimaticky příjemnými podmínkami? Luxusní vila v klidné lokalitě v Dubaji se může stát vaším novým domovem.

Dům se nachází v rezidenční čtvrti s dostatkem zeleně v okolí. K vile samotné náleží udržovaná zahrada s bazénem. Celková plocha pozemku činí 1370 metrů čtverečních.

Vila nabízí dostatek prostoru i pro početnější rodinu. V přízemí se nachází rozlehlá hala, tři obývací pokoje, kuchyně, jídelna, prádelna a ložnice s přístupem na terasu. V garáži je možné zaparkovat tři vozy.

V prvním patře je celkem pět pokojů, z nichž dva mají vlastní kuchyni. V podkroví jsou k dispozici další dva pokoje a terasa připravená pro barbecue, při kterém se můžete kochat výhledem na nedaleké jezero.

Zaujala vás tato nemovitost? Kontaktujte realitní společnost Rellox, tel.: +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz a získejte více informací nebo si sjednejte prohlídku. Při kontaktu, prosím, uvádějte referenční číslo nemovitosti: EP18807.

Pokud tato vila nevyhovuje vaším představám, podívejte se do databáze nemovitostí v Dubaji a vyberte dům, který bude splňovat vaše požadavky.

vila-dubai-03

vila-dubai-02