Dům u jezera Lago di Garda

Moderní vila postavená v roce 2002 se prodává plně vybavená a nový majitel ji může okamžitě začít využívat. Dům poskytuje velkorysých 350 metrů čtverečních obývacích prostor. Vedle vstupní haly, kuchyně s verandou, obývacího pokoje a tří ložnic s vlastní koupelnou v přízemí, se v horním patře nachází loft, který může být zařízený jako prostor k obývání nebo pracovna. Samozřejmě nechybí samostatná koupelna a terasa.

Velká okna poskytují z obývacího pokoje nádherný výhled na jezero. V domě je k dispozici také vybavená posilovna nebo turecká lázeň. Dům má dvě garáže a dvě další venkovní parkovací stání.

Moderní vila zajistí komfortní bydlení, přitom respektuje místní architetekturu. 

vila_lago_di_garda_02

Vzdušné, útulné a stylově zařízené ložnice.

vila_lago_di_garda_03

Moderní a designové zařízení interiéru.

vila_lago_di_garda_07

Obývacímu pokoji vévodí obrovské, dvanáctimetrové okno s úchatným výhledem na jezero.

vila_lago_di_garda_04

Jezero Lago di Garda – kousek pozemského ráje na severu Itálie.

vila_lago_di_garda_06

Vlastní kvalitně vybavená posilovna je součástí zařízení domu.

vila_lago_di_garda_08

Rukopis interiérového designera se nezapře ani v koupelně.

Lago di Garda je největší jezero v Itálii. Nachází se na úpatí Dolomit, kde kombinace vysokých horských štítů spadajících až do jezera vytváří specifický ráz této oblasti. Naopak jih je spíše rovinatý a působí jako dokonalé přímořské středisko. Přeplněné pláže plné slunečníků a namačkaných turistů ti ale nehledejte. Kouzlo Lago di Garda právě naopak spočívá v menších jakoby intimních přírodních plážičkách lemujících jezero. Voda je zde díky svému ledovcovému původu křišťálově jasná a má přitom nádherně azurovou barvu. Specifické klima pak umožňuje, že se zde daří palmám, olivovníkům i dalším typicky subtropickým rostlinám.


Zvětšit mapu

Stručné informace:

Země: Itálie
Lokalita: Lago di Garda
Velikost: 350.00 m2

Tato nemovitost už svého nového majitele našla. Chtěli byste podobný dům v Itálii? Kontaktujte společnost Rellox (e-mail: info@rellox.cz).