Dům v Karibiku na prodej (Dominikánská republika)

Stále více Evropanů se rozhoduje opustit kontinent a přestěhovat se ať již natrvalo nebo alespoň na část roku do Karibiku. Nádherné prostředí, pohodová atmosféra, přívětiví lidé a příznivé podmínky k životu. To jsou lákadla, kterým každoročně podléhají lidé z celé Evropy. Pokud k nim také patříte a rozhodli jste se pro pořízení nemovitosti v Karibiku, máme pro vás typ na úžasnou vilu v Dominikánské republice.

Exkluzivní bydlení v Karibiku.

Vila se nachází stranou hlavního ruchu, takže vám poskytne nerušené chvíle soukromí. Je postavena v charakteristickém přímořském stylu s využitím vysokých stropů a přírodních materiálů. Obytná plocha činí velkorysých 575 metrů čtverečních, k domu náleží pozemek o výměře 2 259 metrů čtverečních.

Zaujala vás tato nemovitost? Kontaktujte společnost Rellox, tel.: +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz a získejte více informací nebo si sjednejte prohlídku. Při kontaktu, prosím, uvádějte referenční číslo nemovitosti: SC17228.

Uvažujete o koupi domu nebo apartmánu v Dominikánské republice, ale tento projekt nevyhovuje vašim představám? Nevadí. Kontaktujte společnost Rellox, která se na prodej nemovitostí v zahraničí specializuje.

Video: Dominikánská republika