Exkluzivní vila na Mallorce

Vila, která vás okouzlí na první pohled, majestátně shlíží na azurové laguny Středozemního moře v blízkosti přístavu Puerto de Andratx. Ve městě, kde naleznete špičkové restaurace, obchody i další služby, jste vozem během několika minut.

Dům obklopuje rozlehlá udržovaná zahrada (1 200 metrů čtverečních) s bazénem a terasami, kde můžete trávit chvíle odpočinku nebo třeba grilovat.

Samotnou vilu zdobí vysoký standard provedení včetně mramorových podlah nebo kuchyně z dílny proslulého studia Birgit Müller. V domě je pět ložnic, ke každé náleží vlastní koupelna.

Nádherná vila s bazénem je postavená v typickém středomořském stylu.

Srdcem celého domu je rozlehlý obývací pokoj s krbem.

Dům je dostatečně prostorný, abyste v něm bez problémů mohli hostit i větší společnost nebo v uvolněné atmosféře uspořádat třeba pracovní meeting.

V domě jsou mramorové podlahy a interiér je navržený s mimořádným vkusem.

Přímo z pokojů je možné vyjít na některou z teras s výhledem na moře.

Skvělé jídlo, vynikající víno, dobrá společnost. Takovéhle stolování si jaksepatří užijete.

Tohle vám možná způsobí dilema. Zajet si zaplavat k moři, svlažit se v bazénu, nebo se kochat úchvatným výhledem na zvlněnou hladinu moře spojující se na obzoru s oblohou.

Bydlení, které je synonymem luxusu a pohodlí.

Vlastní koupelna náleží ke každé z ložnic.

Problém nebude ani s parkováním.

Baleárské ostrovy a především právě Mallorca patří v rámci Španělska k top destinacím. Samotné Puerto de Andratx leží na jihozápadě ostrova.


Zvětšit mapu

Atmosféru místa si můžete přiblížit i pomocí následujícího videa.

Stručné informace:

Země: Mallorca, Španělsko
Lokalita: Puerto de Andratx
Velikost: 485.00 m2
Referenční číslo nemovitosti: FM15255

Zaujala vás tato nemovitost, máte zájem o více informací? Kontaktujte společnost Rellox a uveďte, prosím, referenční číslo nemovitosti (E-mail: info@rellox.cz).