Exkluzivní vila pro náročné na poloostrově Pelješac

Hledáte bydlení u moře, které splňuje veškeré nároky i těch nejnáročnějších? Na poloostrově Pelješac v jižním Chorvatsku vyrostla v roce 2010 patrová vila v typickém dalmatinském stylu. V roce 2014 byla dokončena kompletní rekonstrukce a následně byl v roce 2015 dostavěn letní pavilon.

Z obou objektů, které se nacházejí na pozemku o rozloze cca 1700 m², jsou nádherné výhledy na moře a blízké ostrovy. Zastavěná plocha vily činí cca 180 m². Luxus zde na vás dýchne z každičkého detailu. To vše podtrhuje použití legendárního bračského mramoru na obložení. Nemovitost je klimatizována a prodává se včetně zařízení.

V přízemní části domu naleznete obývací pokoj, jídelnu a kuchyni. Nechybí ani pokoj pro hosty a místnost připravená pro aktivní odpočinek u stolního tenisu. V horním patře se nachází hlavní ložnice s velkou koupelnou a vlastní šatnou, další dvě ložnice, koupelna s WC, pracovna a prádelna.

V druhé stavbě, která se na pozemku nachází, je klimatizovaný obývací pokoj, letní kuchyň a zastřešená terasa s vyhřívaným bazénem o rozměrech 3,6 × 13 metrů. Pro volné chvíle je určené hřiště na pétanque nebo pod bazénem se nacházející klimatizovaná posilovna. Nechybí ani venkovní sprcha, WC a technická místnost.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: SO19851.