Luxusní bydlení pro golfisty

Kde jinde by si měl golfista připadat jako v ráji, než ve vlastním domě situovaném přímo na golfovém hřišti PGA ve Španělsku. 

Sledovat z okna ložnice nebo obýváku nejlepší světové golfisty při Ryder Cupu? Na některém z volných pozemků v rámci hřiště, které kandiduje na konání nejprestižnějšího golfového klání, vyroste vila přinášející luxusní bydlení v krásném prostředí.

PG19182-02

Lokalita hřiště se nachází nedaleko Barcelony, do které směřuje celá řada leteckých linek z celého světa včetně České republiky.

Dvoupatrové vily disponují podlahovou plochou přibližně 270 metrů čtverečních. V horním podlaží nechybí prostorná terasa s výhledem hřiště i okolní krajinu.

PG19182-03

PG19182-04

Pro pohodové posezení s nezaměnitelnou atmosférou praskajícího ohně nechybí krb. Standardem vybavení je automatická klimatizace, podlahové vytápění, alarm, hydromasážní vana, vnitřní a venkovní osvětlení nebo příprava na domácí kino.

V rámci areálu jsou k dispozici také tenisové kurty, půjčovna horských kol, restaurace atd.

Zaujala vás projekt luxusních vil na golfovém hřišti PGA? Developera v České republice zastupuje společnost Rellox, která se specializuje na nemovitosti v zahraničí. Kupující tak neplatí realitní provizi. Pro více informací volejte tel.: +420 736 671 652 nebo pište na e-mail: info@rellox.cz. Pro urychlení komunikace uveďte referenční číslo nemovitosti: PG19182.