Luxusní vila na Istrii. S tenisovým kurtem, minigolfem, posilovnou a saunou

Hledáte luxusní bydlení v Chorvatsku? Pak vaší pozornosti doporočujeme prostornou vilu na pobřeží Istrie. Vila s jedinečným moderním designem se nachází na velkorysém pozemku o rozoze 8 686 metrů čtverečních.

Součástí nemovitosti je i privátní tenisový kurt, minigolf, bazén, jaccuzi, sauna, biliard nebo dětské hřiště. Vila je samozřejmě klimatizovaná, zdravého přímořského ovzduší si ovšem můžete užívat v průběhu celého roku. Tepelný komfort v chladnějších měsících je zajištěn díky podlahovému vytápění.

Ve vile je celkem 5 ložnic a 7 koupelen. Pohodlně se zde ubytuje až 14 osob. Nabízí místnosti užasně prozářené denním světlem a vybavené předměty z přírodních materiálů jako je místní kámen, česaný dub, lněné tkaniny, vysoce kvalitní italské dlaždice. Výsledkem je místo, které se stane skutečným druhým domovem na pobřeží Jadranu.

Pokud vás tato nemovitost zaujala, obraťte se s žádostí o bližší informace na realitní společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz. Zároveň uveďte referenční číslo nemovitosti: SO19986.