Luxusní vila v Chorvatsku

Vila na Korčule

Toužíte po luxusním domu na Jadranu? Pak vaší pozornosti doporučujeme nádhernou vilu nacházející se na ostrově Korčula. Vila se nachází přímo u moře a jejímu majiteli je k dispozici vlastní kotviště pro loď a také sea pool o velikosti 50 metrů čtverečních určený výhradně pro majitele nemovitosti.

Dostatečně prostorná vila, která je kompletně zařízená, poskytuje veškerý komfort. K dispozici jsou 4 ložnice, 2 koupelny, 2 jídelny nebo pracovna s připojením na internet. K venkovnímu posezení pak zvou hned tři terasy nebo zahrada s kamenným barbecue.

DSC_1978

Vkusně zařízený interiér poskytuje dostatek prostoru i pro větší rodinu a její hosty.

DSC_1977

Ve vile jsou k dipozici hned čtyři ložnice.

DSC_1970

Z obývacího pokoje je přímý přístup na jednu z teras.

DSC_1967

Jídelna. Snadné servírování zajišťuje “okénko” do kuchyně.

DSC_1963

Zahrada i terasy nabízejí prostor k příjemnému posezení. Kamenné BBQ přímo vyzývá třeba ke grilování čerstvých darů moře.

DSC_1962

Pohodová atmosféra Jadranu. Koupání v moři, jachting, rybaření, potápění, pozávání památek a pak příjemné posezení s rodinou nebo přáteli. 

DSC_1959

Menší výlet na moře? S vlastním kotvištěm přímo u domu žádný problém.

Ostrov Korčula se nachází ve střední Dalmácii. Strategická poloha mezi Splitem a Dubrovníkem umožňuje i snadné letecké spojení.


Zvětšit mapu

Stručné informace:

Země: Chorvatsko
Lokalita: Korčula
Velikost: 350.00 m2

Tato nemovitost už svého nového majitele našla. Chtěli byste podobný dům v Chorvatsku? Kontaktujte společnost Rellox (e-mail: info@rellox.cz).