Luxusní vila v jižní Francii

Reprezentativní rezidence se nachází pouhých pár minut od centra St. Tropez na Azurovém pobřeží. Vila poskytuje veškerý luxus a pohodlí, který je u této kategorie nemovitostí požadovaný, včetně klimatizace, bazénu, vířivky atd.

V domě je k dispozici 5 ložnic, z nichž každá má vlastní koupelnu. Z hlavní ložnice je nádherný výhled na záliv u St. Tropez. V koupelně je k dispozici vana, oddělený sprchový kout a dvojité umyvadlo.

Další ložnice disponuje vlastní terasou, v koupelně je znovu k dispozici jak vana, tak sprchový kout. Ze třetí ložnice je přímý přístup do zahrady. Další dvě ložnice mají samostatné vchody a je proto možné je využít pro hosty.

Centrální obývací prostor je vybavený velkým jídelním stolem, sedacími soupravami a je propojen s moderně vybavenou kuchyní. Zároveň je odtud přístup na částečně krytou terasu s nádherným výhledem na Středozemní moře.

U bazénu je domek s kuchyní, grilem, velkou lednicí se zásobníkem ledu, nechybí ani pec na pizzu, televize a výkonný audio systém. Pokud se rozhodnete zde uspořádat párty, budete mít k dispozici veškeré potřebné zázemí.

Na terasu s bazénem je přístup přímo z domu. Můžete si zde užívat sluníčka na lehátkách i zasednout k jídelnímu stolu a posnídat (poobědvat, povečeřet) na čerstvém vzduchu.

vila_francie_05

Bazén je dostatečně velký, abyste si v něm mohli zaplavat.

vila_francie_03

Užijte si atmosféru večerného posezení s výhledem na záliv u St. Tropez.

vila_francie_04

Výhled na Středozemní moře.

vila_francie_08

V domě je k dispozici hned pětice ložnic. Ke každé samozřejmě náleží vlastní koupelna.

vila_francie_07

Moderně vybavená kuchyně disponuje vším potřebným.

vila_francie_02

Problém nebude ani s parkováním. Dostatek parkovacích míst kromě garáží zajišťuje ještě prostor příjezdové cesty a prostranství před domem.

St. Tropez patří mezi exkluzivní letoviska Francouzské riviery. Vlastnictví nemovitosti na Azurovém pobřeží je nejen společensky prestižní záležitostí, ale především vám umožní vychutnávat si plnýmo doušky neopakovatlenou atmosféru této jedinečné lokality.


Zvětšit mapu

Stručné informace:

Země: Francie
Lokalita: Azurové pobřeží
Referenční číslo nemovitosti: AV15974

Zaujala vás tato nemovitost, máte zájem o více informací? Kontaktujte společnost Rellox a uveďte, prosím, referenční číslo nemovitosti (e-mail: info@rellox.cz).