Luxusní vila ve Španělsku

Toužíte po komfortním, stylovém bydlení u moře s absolutní dávkou soukromí? Luxusní dvoupodlažní vila nacházející se čtvrt hodiny cesty od centra Marbelly nabízí dechberoucí výhledy na hladinu moře i na nedaleké golfové hřiště.

Restaurace, obchody i další potřebné služby jsou vzdálené pouhých 15 minut a vy si přitom můžete užívat absolutního soukromí svojí rezidence. Vašimi sousedy bude curyšský bankéř v důchodu a rakouský pár využívající svoji nemovitost obvykle po dva týdny v roce.

Dům nabízí 500 metrů čtverečních obytného prostoru. V přízemí se nachází 4 ložnicemi (každá s vlastní koupelnou), obývací pokoj s krbem, pokoj pro hosty, dvě kuchyně, koupelnu a prádelnu. Prostorná veranda přímo vyzývá k siestě nebo stolování pod širým nebem. Uspořádání domu navíc umožňuje oddělit dvě ložnice a jednu kuchyň do samostatného apartmánu pro hosty s vlastním vchodem. V patře pak jsou k dispozici dvě ložnice a koupelna s jacuzzi, masážním sprchovým koutem, parní lázní atd.

Celá vila je provedena ve špičkové kvalitě, interiéry jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální komfort a pohodu. Součástí prodeje mohu být i malby italských, francouzských, argentinských, vlámských a čínských mistrů, které zdobí stěny objektu.

Rozloha zahrady je 2000 metrů čtverečních. Garáž je koncipovaná pro dvě auta, dalších pět parkovacích míst je součástí pozemku. Chybět nemůže ani bazén o rozměrech 10 x 4,5 metru, jehož okolí je vyložené africkým dřevem.

Vila nabízí skutečně exkluzivní bydlení pro náročné.

vila_spanelsko_09

Prostorné verandy vybízejí k posezení a třeba i gurmánským zážitkům na čerstvém vzduchu.

vila_spanelsko_06

Obývací pokoj s krbem a jídelním koutem.

vila_spanelsko_07

V přízemí jsou hned dvě špičkově vybavené kuchyně – jedna s elektrickým a druhá s plynovým sporákem.

vila_spanelsko_08

Dostatkem prostoru disponují i ložnice. 

vila_spanelsko_010

Při koupeli ve vaně se můžete kochat úchvatným výhledem na moře.

vila_spanelsko_04

Večerní koupel ve venkovním bazénu má svoje neopakovatlené kouzlo.

vila_spanelsko_03

Vila se nachází v klidné oblasti a vzhledem ke svému charakteru může svým obyvatelům zaručit nerušené soukromí.

vila_spanelsko_02

Spokojíte se pouze s výhledem na green, nebo si občas vyrazíte i zahrát?

vila_spanelsko_05

Costa Del Sol, kde se dům nachází, patří mezi nejatraktivnější lokality Španělska. Ideální podnebí s velkým množstvém slunečných dní, krásné moře s dlouhými písečnými plážemi.


Zvětšit mapu

Stručné informace:

Země: Španělsko
Lokalita: Costa del Sol
Velikost: 500 m2
Referenční číslo nemovitosti: KY15978

Zaujala vás tato nemovitost, máte zájem o více informací? Kontaktujte společnost Rellox a uveďte, prosím, referenční číslo nemovitosti (e-mail: info@rellox.cz).