Nemovitosti na Mauritiu: luxusní vily v marině

Nemovitosti na ostrově Mauritius – to je bydlení v exotickém ráji pro náročné. Luxusní vily u ústí Black River u západního pobřeží ostrova přináší jedinečný mix nádherné přírody, kde mořské pobřeží přechází v blízký horský masiv.

Pokud si chcete užívat života plnými doušky, je pro vás Mauritius jako stvořený. Plavání, potápění, jachting, vodní lyžování, rybaření, turistika, golf nebo jízda na koni. Vedle podnebí je výhodou Mauritia je i velmi příznivé daňové klima. Problémem není ani doprava – letecké spojení z Evropy je vcelku bohaté.

Stylové a vzdušné interiéry typické pro tuto oblast.

Propojení vnitřních a venkovních prostor dává příležitost k příjemným posezením.

V rámci komplexu si můžete vybírat jak z řadových, tak samostatně stojících vil o velikostech od cca 170 až do velkorysých 480 metrů čtverečních s dvěma až pěti ložnicemi. Přímo v komplexu jsou k dispozici i všechny základní služby od obchodu s potravinami přes restaurace, fitness apod.

Máte zájem o investici do nemovitostí na Mauritiu? Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitní společnost Rellox, tel.: +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz. Při kontaktu, prosím, uveďte referenční číslo nemovitosti: TG14717.