Reprezentativní vila v Miami na Sunny Isles Beach

Hledáte reprezentativní dům v Miami na Floridě, který vám poskytne dostatek prostoru a pohodlí? Nádherná vila na ostrově Sunny Isles Beach u Miami pro vás bude jako stvořená.

Dům se nachází přímo v první linii u průplavu Intracoastal. Překrásná, typicky floridská pláž je v těsné blízkosti domu, který navíc nabízí přesně to, co se od domů u moře očekává – nádherný výhled na vodu.

Vila se nachází přímo u vody a skýtá tak nádherný výhled na průplav stejně jako na panorama Miami, které především ve večerních hodinách vytváří charakteristickou atmosféru místa.

Sunny Isles Beach je bariérový ostrov, který je součástí „velkého Miami“. Jedná se o nádhernou lokalitu, na ostrově je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně služeb, kvalitních restaurací, barů a kaváren.

Samotný dům má výměru 225 metrů čtverečních. Standardem v tomto segmentu nemovitostí je klimatizace. Majiteli a dalším obyvatelům domu jsou k dispozici tři ložnice a stejný počet koupelen. Dům je z části vybavený luxusním nábytkem, další dozařízení si samozřejmě nový majitel může doladit s ohledem na svůj vkus a preference. Zajisté ale oceníte takřka profesionální kuchyň, jejíž součástí je linka se žulovou deskou a značkovými vestavěnými spotřebiči. Součástí vybavení je i lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, sušička, pračka, detektor kouře atd.

Okolí domu tvoří udržovaná zahrada s posezením na verandě, kde si můžete vychutnávat příjemné večery spojené třeba s grilováním.

Cena domu je 3 295 000 USD.

Máte zájem o tuto nádhernou vilu, nebo případně jinou podobnou nemovitost na Floridě? Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitní společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz. Při kontaktu, prosím, uveďte referenční číslo nemovitosti: UG19035.