Statek v Toskánsku na prodej

Za typicky toskánskou architekturou domu, který vás okouzlí na první pohled, se skrývá moderní bydlení splňující nejnáročnější požadavky. Dům totiž prodělal celkovou rekonstrukci, při které bylo velmi citlivě přistupováno k autentické architektuře domu.

Rustikální ráz domu tak kontrastuje s vybavením interiéru, kde pohodlí obyvatel zajišťují i moderní technologie. Z hlavní ulice vede k domu cesta dlouhá 400 metrů, což zajišťuje klid a soukromí. V hlavní budově jsou k dispozici tři byty se samostatným vstupy. Dva z bytů jsou propojené.

Jednotlivé apartmány mají rozlohu 95 m2 , 93 m2 a 40 m2. Všechny samozřejmě mají vlastní koupelnu i kuchyň. Ve spodní části domu (pod terasou) se pak nachází ještě čtvrtý apartmán o 35 m2.

Mezi nepřehlédnutelné prvky domu patří mramorové podlahy, ořechové okenice nebo paprskové trámy ve stropech. Osvěžit se lze v bazénu o rozměrech 7×13 metrů. Ke statku náleží 7000 m2 pozemku s ovocnými stromy a olivovníky.

Okouzlující středověká vesnička Montecatini Val di Cecina, ve které jsou k dispozici všechny potřebné služby včetně restaurace, banky, obchodů apod., je vzdálená 2 kilometry. Na letišti v Pise jste během hodiny, u moře ani ne za 45 minut.

vila_toskansko_04

Statek se nachází na vyvýšeném místě a poskytuje tak dechberoucí výhledy do údolí. 

vila_toskansko_03

Dům je charakteristickou ukázkou toskánské architektury. 

vila_toskansko_06

Na velkorysém pozemku o rozloze 7000 m2 se samozřejmě našlo místo i pro bazén a okolní odpočinkovou zónu.

vila_toskansko_02

Podvečerní romantika aneb vychutnejte si Toskánsko plnými doušky.

vila_toskansko_01

Necháte se zlákat k podvečerní koupeli?

Toskánsko je možná nejmalebnější částí Itálie. Úrodný kraj s bohatou historií a příjemným podnebím láká ke koupi nemovitosti zájemce nejen Evropy. I proto se jedná o jednu z nejprestižnějších lokalit, čemuž odpovídají i ceny realit.


Zvětšit mapu

Stručné informace:

Země: Itálie
Lokalita: Toskánsko, Montecatini Val di Cecina
Velikost: 415.00 m2
Referenční číslo nemovitosti: MI14747

Zaujala vás tato nemovitost, máte zájem o více informací? Kontaktujte společnost Rellox a uveďte, prosím, referenční číslo nemovitosti (info@rellox.cz).