Vila na Tenerife, Kanárské ostrovy

V rámci unikátního projektu, který vyrůstá na Kanárských ostrovech, si můžete pořídit nádhernou středomořskou vilku situovanou bezprostředně u golfového hřiště.

dum-kanarske-ostrovy-01

Exkluzivní bydlení v krásném prostředí plném zeleně přímo u golfového hřiště.

Komplex, v rámci kterého budou k dispozici jak domy, tak apartmány, se nachází v sousedství luxusního mezinárodního hotelu, jehož služeb budou moci majitelé těchto nemovitostí využívat za zvýhodněných podmínek, podobně jako v případě již zmiňovaného golfového hřiště.

Pozemky pro výstavbu vil mají rozlohu od 750 po velkorysých 3 000 metrů čtverečních. Samozřejmostí je nádherný výhled na Atlantik ze všech parcel. Ti, kteří dávají přednost individuálnímu projektu, si mohou koupit jen pozemek a stavbu domu si zajistit ve vlastní režii. Stejně tak je možné zajištění celé výstavby na klíč.

dum-kanarske-ostrovy-05

Samozřejmostí je výhled na moře.

dum-kanarske-ostrovy-02

Majitelé nemovitostí mohou přilehlé golfové hřiště využívat za zvýhodněných podmínek.

dum-kanarske-ostrovy-04

V areálu nechybí odpočinková zóna s bazénem.

dum-kanarske-ostrovy-03

Ze všech pozemků se nabízí hezký výhled na Atlantský oceán a na sousední sotrov La Gomera. Parcely mají rozlohu od 750 m2 do 3 000 m2. Klient si může zakoupit pouze parcelu a výstavbu domu si zajistit sám. Lze také zajistit výstavbu na klíč.

Zaujala vás tato nemovitost? Kontaktujte společnost Rellox, tel.: +420 736 671 652, e-mail: info@rellox.cz a získejte více informací nebo si sjednejte prohlídku. Při kontaktu, prosím, uvádějte referenční číslo nemovitosti: CB17093.

Přemýšlíte o pořízení domu nebo apartmánu na Kanárských ostrovech, ale tento projekt plně neodpovídá vašim představám? Kontaktujte realitní společnost Rellox, která se na prodej nemovitostí v zahraničí specializuje.

Reality v Rakousku na prodej