Vila na Tenerife, Kanárské ostrovy

V rámci unikátního projektu, který vyrůstá na Kanárských ostrovech, si můžete pořídit nádhernou středomořskou vilku situovanou bezprostředně u golfového hřiště.

Exkluzivní bydlení v krásném prostředí plném zeleně přímo u golfového hřiště.

Komplex, v rámci kterého budou k dispozici jak domy, tak apartmány, se nachází v sousedství luxusního mezinárodního hotelu, jehož služeb budou moci majitelé těchto nemovitostí využívat za zvýhodněných podmínek, podobně jako v případě již zmiňovaného golfového hřiště.

Pozemky pro výstavbu vil mají rozlohu od 750 po velkorysých 3 000 metrů čtverečních. Samozřejmostí je nádherný výhled na Atlantik ze všech parcel. Ti, kteří dávají přednost individuálnímu projektu, si mohou koupit jen pozemek a stavbu domu si zajistit ve vlastní režii. Stejně tak je možné zajištění celé výstavby na klíč.

Samozřejmostí je výhled na moře.

Majitelé nemovitostí mohou přilehlé golfové hřiště využívat za zvýhodněných podmínek.

V areálu nechybí odpočinková zóna s bazénem.

Ze všech pozemků se nabízí hezký výhled na Atlantský oceán a na sousední sotrov La Gomera. Parcely mají rozlohu od 750 m2 do 3 000 m2. Klient si může zakoupit pouze parcelu a výstavbu domu si zajistit sám. Lze také zajistit výstavbu na klíč.

Zaujala vás tato nemovitost? Kontaktujte společnost Rellox, e-mail: info@rellox.cz a získejte více informací nebo si sjednejte prohlídku. Při kontaktu, prosím, uvádějte referenční číslo nemovitosti: CB17093.

Přemýšlíte o pořízení domu nebo apartmánu na Kanárských ostrovech, ale tento projekt plně neodpovídá vašim představám? Kontaktujte realitní společnost Rellox, která se na prodej nemovitostí v zahraničí specializuje.