Vily s jedinečným výhledem na horskou krajinu (Itálie, Livigno)

To, že italské Livigno patří mezi Čechy k nejoblíbenějším lyžařským střediskům, svědčí nejen výsledky celé řady průzkumů, ale především množství turistů z ČR, kteří sem ve stále větší míře jezdí. Ruku v ruce s tím stoupá i zájem o pořízení nemovitostí obvykle pro druhé bydlení.

Pro modelový příklad vily v Livignu, kterou si zde můžete pořídit, jsme z nabídky společnosti Rellox, která se na zahraniční reality specializuje, vybrali projekt nacházející se pouhých půl kilometru od lyžařského vleku.

V rámci projektu byly postaveny čtyři vily skýtající nádherné výhledy na okolní panorama horských štítů. Za 450 000 Euro je možné si vybrat vilu odpovídající nejvíce vašim požadavkům. Tři ložnice, dvě koupelny, parkovací stání, sklep, balkon, zahrada. To vše je majitelům k dispozici.

Součástí prodejní ceny není vnitřní vybavení. Konečné úpravy a zařízení domu lze tedy vyřešit zcela podle vlastních představ.

Dalším bonusem je, že si Livigno drží status bezcelní zóny. Za velmi příznivé ceny zde tak můžete nakupovat benzín, oblečení, parfumerii nebo kvalitní alkohol.